7 kotów napisał(a):

Rzadko tu bywam.
Co to za debil ten "taki mlody" ? Stary forumowicz po zmianie nicka spowodowanej banem ?
|
W pewnym momencie jak za naciśnięciem guziczka nastapił duży wysyp takich wynalazków (młodych, wykształconych z duzych miast), których zadaniem jest chyba przecięcie merytorycznej dyskusji i zrobienie z niej szamba czyli mówiąc krótko - rozpieprzenie tematu.
Zapewne jest to sytuacja, o której mówił tow. Ilicz Lenin, ze w sytuacji postępującego zwycięstwa rewolucji nasila się walka klas

. ten cyberatak pokrywa się ze zjawiskiem zaobserwowanym na innych forach.Chyba jakiś prikaz dnia poszedł by zwalczać "wrogów ludu".
A tu z uwagi na ogromne sukcesy gospodarcze i finansowe, vice premier Vincent POdzielił nagrody:
Cytat:
19 mln zł nagród od Rostowskiego!
Bezrobocie osiągnęło poziom najwyższy od 6 lat. Pracy nie ma prawie 2,3 mln Polaków. To wydaje się wystarczający powód, by za działania, które doprowadziły do takiego stanu gospodarki wynagrodzić rządowych urzędników.
Minister finansów Jacek Rostowski jest niezwykle hojny dla swoich pracowników, których ma blisko 1900. Tylko w ubiegłym roku przyznał każdemu ze swoich ludzi średnio po 10 tysięcy złotych nagrody - podaje fakt.pl
Jak łatwo obliczyć daje to łączną kwotę prawie 19 mln złotych!
– Nagrody przyznawane były za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej, ich przyznanie uzależnione było m.in. od realizowania dodatkowych zadań, nie wynikających z zakresu obowiązków, wdrażania nowych rozwiązań usprawniających organizacje pracy oraz od środków dostępnych w ramach funduszu nagród – mówią portalowi urzędnicy Rostowskiego
Skąd pieniądze na tak chojne nagrody? Oprócz gigantycznych pożyczek zaciąganych każdego miesiąca minister Rostowski - ograniczył dostęp do becikowego, podniósł akcyzę na papierosy, zapisał w budżecie ogromne wpływy z mandatów, ciął dotacje dla samorządów, pozwolił na podwyżki lokalnych opłat i danin - wylicza fakt.pl
|