Bobek90 napisał(a):

Yossarian
A ktos ogarniety zajarzylby ze nie wystarczy kawalek trawnika i rzucona pilka by mlodzi gowniarze stali sie pilkarzami. Ale mozna i tak; na wiejskiej drodze nie wyroslo mi zboze, znaczy ze na polu uprawiac zboza tez nie ma sensu...
|
No coz,Cupial doszedl do wniosku ze i na wiejskiej drodze i na polu zboza
uprawiac sie nie oplaca.Woli po prostu isc do sklepu i chleb kupic,Kto bogatemu zbroni ?