ziz99 napisał(a):

To jest kwintesencja polityki Cupiała.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...siedzeniu.html
W dodatku strażaka nawet nie mają...
Cały czas się kłania profesjonalny trener + fizjolog, najlepiej obydwaj z Europy zachodniej. Ale cóż, skoro lepiej tasować kolejnymi amatorami z PMSz i pogrążać klub do reszty to nie ma o czym rozmawiać. W przypadku Tomka, mam bardzo dużo sympatii do niego i doceniam jego zaangażowanie dla Wisły, ale na dziś jego miejsce jest obok solidnego trenera, od którego mógłby uczyć się rzetelnego warsztatu.
|
Jesli by wywalili Kule po 2 porazkach z Jaga i Bielskiem to ja juz niewiem kto moglby zostac trenerem
Toz nawet Jerzy Fiutowski nie ogarnał by tej stajni Augiasza.