Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 27.02.2013, 00:22
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
To jest kwintesencja polityki Cupiała.

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...siedzeniu.html

W dodatku strażaka nawet nie mają...

Cały czas się kłania profesjonalny trener + fizjolog, najlepiej obydwaj z Europy zachodniej. Ale cóż, skoro lepiej tasować kolejnymi amatorami z PMSz i pogrążać klub do reszty to nie ma o czym rozmawiać. W przypadku Tomka, mam bardzo dużo sympatii do niego i doceniam jego zaangażowanie dla Wisły, ale na dziś jego miejsce jest obok solidnego trenera, od którego mógłby uczyć się rzetelnego warsztatu.



Jesli by wywalili Kule po 2 porazkach z Jaga i Bielskiem to ja juz niewiem kto moglby zostac trenerem
Toz nawet Jerzy Fiutowski nie ogarnał by tej stajni Augiasza.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując