Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5245
Stary 26.02.2013, 20:18
Daleko na północnym-zachodzie Europy(umownie) leży sobie miasto które zostało założone w X wieku,prawa miejskie otrzymało w roku w którym powstał jeden z zaprzyjaźnionych z Wisłą klubów. Miasto to jest największym ośrodkiem edukacyjnym oraz największym portem w swoim kraju.
W mieście tym znajdują się również cztery kluby grające w najwyższej lidze kraju,w jednym z nich występuje również nasz rodak. Klub w którym on występuje został założony w 1936 roku.
1. Co to za miasto?
2. Nazwa klubu?
3. Imię i nazwisko polaka tam grajacego?

Pomyłka z liczbą klubów
Powód: Pomyłka z liczbą klubów
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 26.02.2013 o godz. 20:27.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując