Bobek90 napisał(a):

Duzy majatek wcale nie musi oznaczac duzej inteligencji. No badzmy powazni panowie. Einstein intelektualnie tych wszystkich Walterow i Cupialow to pewnie zjadal na sniadanie a, mimo tego, byl od nich duzo biedniejszy.
|
Cupialowi i pozostalym 90% ludziom nie potrzeba wiedziec ile wynosi teoria wzglednosci z czegos tam i co to jest hipotetyczny wiatr eteru bo po chuja im to do zycia potrzebne..
tak samo student nie musi byc kumaty, znac zycie, i wiedziec jak zarabiac kase. i wielu z nich po skonczeniu jakichs uczelni konczy przy garach..
Mądrosc zdobywa sie przede wszystkim ulica.. a Cupial taka droge wlasnie przeszedl.. zwykle technikum kolejowe i sklep z farbami, dzis jeden z najbgotaszych ludzi w Polsce i nie musial byc tak inteligentny jak Einstein..
dlatego nalezy odroznic jakiegos kujona co wie ile wynosi pierwiastek z ilus tam od goscia ktory skonczyl szkole podstawową a wie o zyciu i ma w glowie wiecej niz ten kujon..
.. o czym Ty piszesz..