Wyświetl pojedynczy post
Pawel.Busko
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: święTokrzySkie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1608
Stary 26.02.2013, 19:59
Byłem dziś, tyle bananowego towarzystwa to dawno nie widziałem Ale warto iść, mi osobiście się podobało, chociaz preferuje "patologiczne siłownie". Darowanemu koniowi...

Odpowiedz cytując