Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#570
Stary 26.02.2013, 19:34
gigant napisał(a):Wyświetl post
W sumie jest w tym duzo racji, ale teraz mogę się załozyc że bedą jechać po Cupiale jak jeszcze do niedawna po Błaszczykowskim i jego biletach. Jak juz się Stanowski uprze to będzie tak mielił o tym samym miesiącami.
Tak, na pewno Cupiał już zapada się pod ziemie ze strachu przed jakimś dziennikarzyną

Odpowiedz cytując