gigant napisał(a):

|
W sumie jest w tym duzo racji, ale teraz mogę się załozyc że bedą jechać po Cupiale jak jeszcze do niedawna po Błaszczykowskim i jego biletach. Jak juz się Stanowski uprze to będzie tak mielił o tym samym miesiącami.
|
Tak, na pewno Cupiał już zapada się pod ziemie ze strachu przed jakimś dziennikarzyną
