Worcester napisał(a):

Debata Winnickiego i Bosaka z Dawidem Wildsteinem i Pereirą z Gazety Polskiej, która przerodziła się w dyskusję o relacji Ruch Narodowy - PiS.
W mojej ocenie panowie z GP zostali wypunktowani.
wis.la/gjogw
|
Heh to rzeczywiście Twoja subiektywna ocena

W mojej subiektywnej ocenie było raczej przeciwnie

Co ciekawe dla mnie było, że Bosak przyznał, że akcje podczas "wykładów" Środy i Michnika były zaplanowane, więc nie jest tak jak próbował to sugerować RAZ, że była to jakaś prowokacja wobec ruchu narodowego.
W jednym natomiast będziemy z pewnością zgodni, bardzo ciekawa debata i lepiej byłoby aby zamiast wzajemnych wycieczek takie rozmowy właśnie się toczyły.