Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21540
Stary 26.02.2013, 14:58
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Debata Winnickiego i Bosaka z Dawidem Wildsteinem i Pereirą z Gazety Polskiej, która przerodziła się w dyskusję o relacji Ruch Narodowy - PiS.
W mojej ocenie panowie z GP zostali wypunktowani.

wis.la/gjogw
Heh to rzeczywiście Twoja subiektywna ocena W mojej subiektywnej ocenie było raczej przeciwnie Co ciekawe dla mnie było, że Bosak przyznał, że akcje podczas "wykładów" Środy i Michnika były zaplanowane, więc nie jest tak jak próbował to sugerować RAZ, że była to jakaś prowokacja wobec ruchu narodowego.
W jednym natomiast będziemy z pewnością zgodni, bardzo ciekawa debata i lepiej byłoby aby zamiast wzajemnych wycieczek takie rozmowy właśnie się toczyły.