Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 26.02.2013, 13:27
Na pewno Kulawik ma nerwy ze stali:

Kulawik napisał(a):
- Trzy razy oglądałem ten mecz - mówi Kulawik.
No i nasza mantra od jakichś pięciu miesięcy:

Cytat:
Kulawik wierzy jednak, że drużynę będzie stać na lepszą grę już w następnym meczu. -
Odpowiedz cytując