|
Odpadniecie z PP nie bedzie oznaczalo natychmiastowego zwolnienia Kulawika...facet poprowadzi zespol do konca sezonu. Nie zostanie po prostu na nastepny. Nie wspominam juz o tym, ze nikt nie chcialby przyjsc teraz na pol roku i ze nie ma na takowego pieniedzy.
|