Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
madridista89
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
8954
26.02.2013, 12:52
no wlasnie, moze i glupie pytanie ale podbijam wczesniejsze, czy potwierdzenie zakupu biletu przez neta musi byc w kolorze czy moze byc na czarno-biało ?
madridista89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do madridista89
Znajdź inne posty napisane przez madridista89