Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 26.02.2013, 12:40
Bobek90, nie rozumiem skąd u Ciebie i paru innych osób na forum przeświadczenie, że takie kluby jak Debreczyn, czy Zilina powinniśmy, jako Polacy, biorąc pod uwagę "gównianość" naszej ligi traktować z wyższością. Niech chociaż raz jakikolwiek nasz klub w najbliższych latach zagra w LM, to będzie można dyskutować. Póki co od prawie 20 lat nie mieliśmy tam klubu, a kluby z Czech, Słowacji, czy Cypru w LM grały i to niejednokrotnie.

Poza tym, w.w. kluby wskazałem nie po to, żeby pokazać, że szkolenie nie jest potrzebne, tylko jako kontrargument na to, że aby być silnym klubem trzeba mieć "grube miliony".

Na zakończenie. Bardzo chciałbym, żeby za mojego życia Wisła chociaż raz stała się takim pojedynczym wybrykiem w LM.
Ostatnio edytowane przez Galonek : 26.02.2013 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując