BronekTS napisał(a):

|
Jedynym piłkarzem z naszej kadry dzisiejszej i tej w kilku ostatnich pokoleniach, któremu "wyszło" bycie trenerem jest i będzie póki co Kaziu Moskal. Reszta - nie ma do tego powołania.
|
Za wcześnie powiedzieć, że "wyszło" mu trenowanie. Zwłaszcza ocena umiejętności piłkarzy i dziwne decyzje personalne były słabą stroną Kazia.