Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1216
Stary 26.02.2013, 11:36
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
Jedynym piłkarzem z naszej kadry dzisiejszej i tej w kilku ostatnich pokoleniach, któremu "wyszło" bycie trenerem jest i będzie póki co Kaziu Moskal. Reszta - nie ma do tego powołania.
Za wcześnie powiedzieć, że "wyszło" mu trenowanie. Zwłaszcza ocena umiejętności piłkarzy i dziwne decyzje personalne były słabą stroną Kazia.
Odpowiedz cytując