|
Pomysł o tyle niezły że Iliew potrafi skierować pikę do bramki. Gorzej z tym że grając na szpicy piłka może do niego trafić pod nogi może raz, dwa w meczu. Głową aż tak dobrze nie gra.
Ja bym jednak postawił na Genkowa i wrzutki Kosy. Może coś się odbije od brzucha.
Większym problemem Kulawika jest to żeby grajki chociaż trochę starały się wypełniać jego założenia ( oczywiście jeżeli takie istnieją). Tylko jak On to wyegzekwuje, nawet za kare nie ma już kogo na ławce sadzać (Bo to jeden z jego pomysłów na "karę". Schematów na boisku nie widać od odejścia Moskala.
|