|
Jeszcze słówko a propos akademii. Kiedyś był podobno pomysł, aby Wisła przejęła/nawiązała współpracę z akademię 21 w Skotnikach, prowadzoną przez Franka, Szymkowiaka i spółkę. Czemu go zarzucono ? Uważam, że byłby to dobry kompromis. Cupiał oszczędziłby na budowie całej infrastruktury jeśli tak bardzo się tego boi (oczywiście nie tyczy się to boisk treningowych, które muszą powstać niezależnie od jakiejkolwiek akademii), a już coś działoby się w temacie. A Franek z Szymkiem to rozsądni ludzie i na pewno gdyby propozycja była uczciwa, podeszliby do tego z rozwagą. Obawiam się jednak, że oni wiedzą, jakie mechanizmy rządzą w Wiśle i to ich zniechęca.
Ciekawy jestem jak pierwszy rocznik osiągnie tam "piłkarski" wiek i okaże się, że pod nosem Wisły i Krakowa, wychowano dobrego piłkarza. Znów będzie płacz i rozliczanie winnych...
|