Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1209
Stary 26.02.2013, 10:21
Mi sie wydaje ze nawet z pilkarskiego szrotu da sie wiecej wycisnąć jesli jest dobry trener . Kulawik nim niestety nie jest. Nie potrafi im wpoić schematów gry , ustawić tak ,żeby ta drużyna wiedziała co ma grać. Już nawet Bełchatów był lepiej od nas zorganizowany , starali sie grać po ziemi i wychodzić do podań ,a my ? Dno. Obawiam się ze Podbeskidzie zacznie seryjnie zdobywać punkty i po prostu polecimy z Kulawikiem do 1 ligi..
Odpowiedz cytując