Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1205
Stary 26.02.2013, 09:58
Kulawik trafił na stołek w fatalnym momencie. Drużyna jest zdemotywowana, pozbawiono jej ostatnich sił napędowych a te, które przyszły niczego nie gwarantują. Każdy tam chce by sezon już się skończył bo dla wielu to już ostatnie chwile w tym klubie... i to bez względu na to czy skończą na 12 czy 5 miejscu w tabeli. Na tej bandzie zęby zjadł już Moskal, Probierz, Maaskant a teraz zjada Kulawik. I nie dziwi mnie, że nie ma ochoty produkować się w czasie wywiadów. Kazali mu lepić bicz z gówna i wszyscy zdziwieni, że mu nie wychodzi i pytają "czemu Ci Kula nie wychodzi?". Lepiej dla niego jak okrzepnie kilka sezonów tak jak Nawałka w Górniku. Gdzie jest spokój pracy i względna dowolność w budowaniu drużyny.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując