Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 26.02.2013, 09:54
lazy napisał(a):
Zatem pora na parę uwag:
1) Jeśli ktoś twierdzi że Sikorski jest lepszy od Genkowa, to albo jest uprzedzony, albo ślepy albo .... Ok ten gość nie strzelił bramki już 2 lata. Kto przy zdrowych zmysłach gotów twierdzić że nagle odpali i będzie siekł gola za golem? Jest za wolny, zbyt niedokładny i nie myśli. Nie wiem dlaczego wyszedł w I składzie - z litości? To już lepiej wstawiać młodzież do ataku, przynajmniej możemy liczyć że ktoś się będzie starał.
Jedyna sensowna odpowiedź jaka przychodzi mi do głowy jest taka, że Sikorski jest tańszy. Znaczy taniej kosztują jego wejściówki.
Wejście Genkowa na boisko kosztuje pewnie przynajmniej ze 4 razy więcej.

Jak nie wiadomo o co chodzi... :]
Odpowiedz cytując