lazy napisał(a):
Zatem pora na parę uwag:
1) Jeśli ktoś twierdzi że Sikorski jest lepszy od Genkowa, to albo jest uprzedzony, albo ślepy albo .... Ok ten gość nie strzelił bramki już 2 lata. Kto przy zdrowych zmysłach gotów twierdzić że nagle odpali i będzie siekł gola za golem? Jest za wolny, zbyt niedokładny i nie myśli. Nie wiem dlaczego wyszedł w I składzie - z litości? To już lepiej wstawiać młodzież do ataku, przynajmniej możemy liczyć że ktoś się będzie starał.
|
Jedyna sensowna odpowiedź jaka przychodzi mi do głowy jest taka, że Sikorski jest tańszy. Znaczy taniej kosztują jego wejściówki.
Wejście Genkowa na boisko kosztuje pewnie przynajmniej ze 4 razy więcej.
Jak nie wiadomo o co chodzi... :]