|
Z Gargułą podpisaliśmy 5 letni kontrakt w 2009. Z tym, że ponoć już nie jest tak zajebisty, bo Łukasz w wywiadzie mówił, iż został on obniżony o 30% za zgodą zawodnika.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|