fialo napisał(a):

Zwróćcie uwagę na jedno. Jakimi k.u.r.w.a.m.i są piłkarzyki. Jakie to są cyniczne typy. Ten trener mi nie odpowiada - ...., zwalniamy. Przecież to się w głowie nie mieści. Zero szacunku do piłkarzyków. Powinni być szmaceni, gnojeni, jechani na każdym meczu na Reymonta. Jak spotkacie któregokolwiek w Galerii zamiast lecieć po autograf powiedzicie te kilka słów prawdy.
Klub wspaniały, tylko piłkarze to ....y, parafrazując powiedzenie wielkiego Polaka.
|
W cywilizowanych krajach problem piłkarzyków rozwiązano w ten sposób ze na każde miejsce w składzie jest czterech chętnych. Potrzeba tylko trenera który sprawiedliwie ocenia zaangażowanie i problem op.... się z głowy. A ten czwarty i piąty niech sobie mają 17, 18 lat. Młody jak wchodzi to ostaje takiego kopa że może zaskoczyć i wygryźć starego. Pamięta ktoś debiut Pawła Brożka? Ile miał lat? 18? Chłopaki chyba z Odry aż zderzali się czołami

.