Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#514
Stary 25.02.2013, 23:51
Coz za pozorowany wywiad trzeba bylo naciskac Cupiala to moze byc wylał kawe na ławe a tak wywiad o niczym.

Tzn konkluzja jest,zawsze ta sama ,marzymy o LM

Wywiad jest dołujacy,Cupial obwinjący kazdego,i chyba nie wiedzacego na jakim poziomie sportowo-finansowym jest Legia czy Amika -kiedys byllismy przed nimi,potem na rowni a dzis juz za i to z kazdym rokiem coraz dalej .

Nie mam zludzen,Wisle czeka szarzyzna i przecietnosc,bo napewno nie bedzie powtorki z 97roku i kupieniu calego skaldu na lige.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując