Coz za pozorowany wywiad trzeba bylo naciskac Cupiala to moze byc wylał kawe na ławe a tak wywiad o niczym.
Tzn konkluzja jest,zawsze ta sama ,marzymy o LM
Wywiad jest dołujacy,Cupial obwinjący kazdego,i chyba nie wiedzacego na jakim poziomie sportowo-finansowym jest Legia czy Amika -kiedys byllismy przed nimi,potem na rowni a dzis juz za i to z kazdym rokiem coraz dalej .
Nie mam zludzen,Wisle czeka szarzyzna i przecietnosc,bo napewno nie bedzie powtorki z 97roku i kupieniu calego skaldu na lige.