Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1198
Stary 25.02.2013, 23:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jaką resztę?
Że hieny i gimbaza się zebrały i chcą krwi? I że każdy powód jest dobry żeby się dochrzanić?

Co to - do chuja Wacława - jest? Powiedział GKS Katowice?
Wow. Szok. Niedowierzanie. Sensacja większa niż nowa fryzura Sikorskiego!

Ech...


A Łysy Jacek powiedział, że będzie stawiał na młodych Polaków i Wisła ma być właścicielką swojej drużyny.
Jedna z tych dwóch spraw jest w tej chwili tak naprawdę ważna. Podpowiem Ci - nie jest to konferencja Kulawika.
No jest ....a szok i niedowierzanie bo sie chłop zaczął kłócić. I brnął w to.
Ale macie rację. Nie warto się czepiać przejęzyczeń.
Jest chujowym trenerem i tyle w temacie. Oby jak najszybciej wrócił do swoich młodych wilków...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując