Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 25.02.2013, 23:12
Z Gargułą był jakoś kontakt przedłużany czy wychodzi na to że on od 2009 siedzi sobie na tym 5 - letnim zajebistym kontakcie z czego "gra" od roku?
Odpowiedz cytując