KOMINEK napisał(a):

Czyli człowiek zatrudniny w najwyższych władzach Wisły nie ma pojęcia jaka jest sytuacja finansowa klubu
|
Może przed przyjściem Łysego nie było problemów? Wywiad z Cupiałem rzuca na to zupełnie nowe światło: boss twierdzi że pieniądze są, ale piłkarze na nie nie zasłużyli...