Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8344
Stary 25.02.2013, 23:05
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Czyli człowiek zatrudniny w najwyższych władzach Wisły nie ma pojęcia jaka jest sytuacja finansowa klubu
Może przed przyjściem Łysego nie było problemów? Wywiad z Cupiałem rzuca na to zupełnie nowe światło: boss twierdzi że pieniądze są, ale piłkarze na nie nie zasłużyli...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.02.2013 o godz. 14:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując