Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 25.02.2013, 21:12
No to curva nie wytrzymam tyle czasu z Wilkiem, skoro jeszcze przez półtora roku będzie się znęcał nad nami. Reszta w większości do czerwca 2013 - całe szczeście. Szkoda, że Orbit podobnie jak Wilk.
Odpowiedz cytując