Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22903
Stary 25.02.2013, 20:46
omega napisał(a):Wyświetl post
zwłaszcza że chłopak z Krakowa, z Wisły!!
Teraz to już jest po ptokach. Zagra kilka dobrych spotkań i w czerwcu będą sobie śpiewać za niego pół mln euro, jak nie więcej. Trzeba było myśleć kilka lat temu, gdy chłopak był wypożyczany od klubu do klubu Konkurencję miał niezłą: Juszczyk, Jarosiński, Cebanu...
Odpowiedz cytując