omega napisał(a):

|
zwłaszcza że chłopak z Krakowa, z Wisły!!
|
Teraz to już jest po ptokach. Zagra kilka dobrych spotkań i w czerwcu będą sobie śpiewać za niego pół mln euro, jak nie więcej. Trzeba było myśleć kilka lat temu, gdy chłopak był wypożyczany od klubu do klubu Konkurencję miał niezłą: Juszczyk, Jarosiński, Cebanu...