Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26902
Stary 25.02.2013, 20:03
Czy w Krakowie są jakieś miejsca w którym mógłbym przechować bagaż? Ew. czy gdzieś w okolicy stadionu jest depozyt (bo na sektorze C słyszałem, że nie ma), bo chciałbym iść na Wisła - Jaga w PP, ale nie wiem czy będę mógł w okolicy bez problemu rzeczy zostawić bo nie chce tego tachać na stadion.
Odpowiedz cytując