Jestem po pilocie "The Americans" (póki co cztery odcinki wyemitowali i już zamówili 2. sezon). Serial wygląda ciekawie, wszystko osadzone w początkach lat 80-tych, w szczytowym momencie zimnej wojny. Główni bohaterowie są małżeństwem, to radzieccy szpiedzy mieszkający w Waszyngtonie i wykonujący polecenia KGB.
Keri Russell daje radę
