Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#694
Stary 25.02.2013, 20:03
Jestem po pilocie "The Americans" (póki co cztery odcinki wyemitowali i już zamówili 2. sezon). Serial wygląda ciekawie, wszystko osadzone w początkach lat 80-tych, w szczytowym momencie zimnej wojny. Główni bohaterowie są małżeństwem, to radzieccy szpiedzy mieszkający w Waszyngtonie i wykonujący polecenia KGB.

Keri Russell daje radę
Odpowiedz cytując