|
Siema, mam sprawe, dość pilną. Jestem z Nowej Huty, rejony Wzgórz Krzesławickich. Mam ofertę pracy w Niepołomicach, koło rynku. Nie mam pojęcia jak z transportem busami. Sprawa jest taka, ze autobusy MPK jeżdżą zbyt rzadko, więc nie biorę ich pod uwagę.
Moje pytanie brzmi: jakie busy jeżdżą z Kombinatu bądź Placu Centralnego do Niepołomic? Jak często, ile kosztują, ile się jedzie, ile kosztuje miesięczny w obie strony normalny? Wielkie dzięki z góry za odpowiedź, bo jedyne co widze w necie to rozkłady które podobno są nieaktualne...
|