|
Skoro w przyszłym sezonie mamy grać o MP to czemu nie robili transferów w tym okienku, zwłaszcza że z Polonii można było wyjąć każdego zawodnika? Dwiaszvili, Teodorczyk, Brzyski... Za takich zawodników w przyszłości trzeba będzie konkretnie zabulić...
Skąd takie podejście Cupiała do akademi?! Niech popatrzy jakie profity z tego czerpie Legia.
|