Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.02.2013, 18:24
Skoro w przyszłym sezonie mamy grać o MP to czemu nie robili transferów w tym okienku, zwłaszcza że z Polonii można było wyjąć każdego zawodnika? Dwiaszvili, Teodorczyk, Brzyski... Za takich zawodników w przyszłości trzeba będzie konkretnie zabulić...

Skąd takie podejście Cupiała do akademi?! Niech popatrzy jakie profity z tego czerpie Legia.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując