|
Dawno mnie tutaj nie było, no ale jak już tu trafiłem, to podzielę się informacją, której tutaj nie ma.
Chodzą słuchy (rzekomo bardzo bliskie prawdzie), że Costa Nhamoinesu z Zagłębia Lubin prawdopodobnie zostanie nowym piłkarzem Lecha. Kończy mu się kontrakt w ZL w czerwcu.
IMO, na polskie warunki niezły grajek, może też grać na środku obrony, przyda się nam konkurencja w składzie. No i umiarkowanie tani chyba jest.
|