Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 25.02.2013, 17:54
Nic z tego nie będzie, Cupiał stracił kontakt z rzeczywistością, jesteśmy zbyt biedni aby stawiać na piłkarskie kaleki, ale nasz boss myśli co innego. Zatrzymał się chyba z 15 lat temu lub ma tak wspaniałych doradców co chcą doić na nim kase. Panie Cupiał aleś Pan naiwny, jak tak dalej to ma wyglądać to ja dziękuje. Czy przykłady Lewandowskiego, Borysiuka, Milika, Rybusa i innych nie dają do myślenia. Nie da się budować drużyny bez wychowanków! Ten sezon to pokazuję, a boss dalej ma to sobie za nic. Te mistrzostwa przysłoniły mu rzeczywistość, a prawda jest taka za od 6 lat mistrz Polski jest wart tyle co nic pokazywały to nasze wspaniałe występy w pucharach. Cupiał pokazał że jest zadufany i nie bierze innego zdania niż swoje myśli że tanio się uda. Panie to jest piłka, tu nie ma już półśrodków, żeby Pan tego nie wiedział. Rozumiem że Wisła to zabawka, ale Wisła to są ludzie-kibice- skoro od 15 lat się nie udało wejść do LM może czas zmienić podejście, a jak nie to po co się w to bawić Żeby oglądać jak banda przepłaconych graczy na czele z Łysym stacza nasz klub
Odpowiedz cytując