|
Jedno z tego artykuł wynika ze ta cala szopka ze stratami i zadłużeniem klubu to bajka wymyślona dla kibiców ,zwanych tez naiwniakami .Jednym słowem Cupial was ogłupiał . I KOLEJNA Warzna sprawa którą wyjaśnił wlascicjel................ to jest interes i nie może być mowy o dokładaniu .Czyli ja wam pożycza i się bawię a wy podajecie z odsetkami . Teraz nasz dobrodziej pożyczy nam to co ŹLI HOLENDRZY DLA Wisły zarobili oczywiście na procent I WSZYSTKO TO Z MIŁOŚCI I NA CHWALE Wisły.
|