Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 25.02.2013, 17:10
Jedno z tego artykuł wynika ze ta cala szopka ze stratami i zadłużeniem klubu to bajka wymyślona dla kibiców ,zwanych tez naiwniakami .Jednym słowem Cupial was ogłupiał . I KOLEJNA Warzna sprawa którą wyjaśnił wlascicjel................ to jest interes i nie może być mowy o dokładaniu .Czyli ja wam pożycza i się bawię a wy podajecie z odsetkami . Teraz nasz dobrodziej pożyczy nam to co ŹLI HOLENDRZY DLA Wisły zarobili oczywiście na procent I WSZYSTKO TO Z MIŁOŚCI I NA CHWALE Wisły.
Odpowiedz cytując