Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 25.02.2013, 16:05
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Mamy rozbieżne zdanie na ten temat, Ok. Ale chyba co do jednego się zgadzamy. Drużyna jest źle przygotowana a to już brocha Kulawika.
Z BOT-em wyglądało to tragicznie. Przy czym trzeba zaznaczyć, że Kosowski, Iliev czy Jaliens nie będą już raczej pomykać po boiskach. Nie te lata.

Ale reszta coś tam powinna biegać. Pytanie: nie mogą, czy im się nie chce?

Przykładowo - Boguski to odwalił taką żenadę, że powinien wypierdalać z klubu w trybie natychmiastowym. Razem ze swoją podpaską na głowie. Już mniej mnie zirytował Sikorski...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując