Dariook napisał(a):

|
Mamy rozbieżne zdanie na ten temat, Ok. Ale chyba co do jednego się zgadzamy. Drużyna jest źle przygotowana a to już brocha Kulawika.
|
Z BOT-em wyglądało to tragicznie. Przy czym trzeba zaznaczyć, że Kosowski, Iliev czy Jaliens nie będą już raczej pomykać po boiskach. Nie te lata.
Ale reszta coś tam powinna biegać. Pytanie: nie mogą, czy im się nie chce?
Przykładowo - Boguski to odwalił taką żenadę, że powinien wypierdalać z klubu w trybie natychmiastowym. Razem ze swoją podpaską na głowie. Już mniej mnie zirytował Sikorski...