Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#462
Stary 25.02.2013, 16:01
Jak Wisla drepta od paru lat, to reszta klubow juz dawno przestala chodzic.

Zrozum że Cupial nie bedzie kierowal zespolem, ktory ma walczyc o 4-5 miejsce bo jego to nie satysfacjonuje i zadnej radosci z tego nie ma.
tylko mistrzostwo, ale to od nowego sezonu, bo ta runda jest juz stracona i nie warto w nic juz inwestowac - pilkarzy czy trenerow.
Odpowiedz cytując