|
Jak Wisla drepta od paru lat, to reszta klubow juz dawno przestala chodzic.
Zrozum że Cupial nie bedzie kierowal zespolem, ktory ma walczyc o 4-5 miejsce bo jego to nie satysfacjonuje i zadnej radosci z tego nie ma.
tylko mistrzostwo, ale to od nowego sezonu, bo ta runda jest juz stracona i nie warto w nic juz inwestowac - pilkarzy czy trenerow.
|