Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 25.02.2013, 15:29
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Powiedz kto jest od Głowackiego lepszy?

Bo moim zdaniem takiego nie ma. Natomiast to że jest ostatnią instancją pseudo zespołu pociąga za sobą wiele okazji do popełnienia błędu. To samo było swego czasu w kadrze. Dyzma na mecze z kelnerami wystawiał "sadloków" a na Niemców czy inne drużyny potrafiące grać wpuszczał Głowackiego i oczekiwał że mu wszystkie dziury załata. Nie ma cudów jak drużyny nie ma to obrona ma pozamiatane.

Ile strzałów oddał wczoraj Bełchatów? I czyja to zasługa jak nie Głowy i Sobola.
To zasługa zerowej siły ofensywnej GKSu. My dostaniemy 2 od Jagi a GKS już zacznie spokojnie przegrywać.
Odpowiedz cytując