Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 25.02.2013, 15:18
Rafał_TS napisał(a):Wyświetl post
Taa i powiedział to wolfy który nie może sie oprzeć pokusie żeby w jakimś temacie nie dojebać "łysemu" Jackowi.
Tylko że wolfy dowala mu o konkretne sprawy i merytorycznie nikt nie może się do niego doczepić. Za to gimbaza szuka - wzorem weszło - mózgu za przeproszenie w dupie, bo piłkarzyki słabo kopią. Mimo, że robią to samo już za czwartego trenera, a jak ktoś się nie zgadza, to niech sobie odświeży nasz mecz z Piastem.

Jesteście żenujący - tu widzę problem i rzygać mi się chce czytając chrzanienie o konferencji prasowej. Ma prawo mi się to nie podobać i mam prawo drzeć z Was łacha - bo to jeszcze jest forum Wisły Kraków, a nie młodzieżówki Palikota czy "weszło".

Rozumiem krytykę ustawienia, motoryki, ale coś takiego sprawia, że krew mnie zalewa.



EDIT: w temacie - ktoś mi napisze, czy ferie jeszcze trwają? Bo chciałbym wiedzieć, czy jest szansa na poprawę...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.02.2013 o godz. 15:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując