Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 25.02.2013, 14:13
Powiedz kto jest od Głowackiego lepszy?

Bo moim zdaniem takiego nie ma. Natomiast to że jest ostatnią instancją pseudo zespołu pociąga za sobą wiele okazji do popełnienia błędu. To samo było swego czasu w kadrze. Dyzma na mecze z kelnerami wystawiał "sadloków" a na Niemców czy inne drużyny potrafiące grać wpuszczał Głowackiego i oczekiwał że mu wszystkie dziury załata. Nie ma cudów jak drużyny nie ma to obrona ma pozamiatane.

Ile strzałów oddał wczoraj Bełchatów? I czyja to zasługa jak nie Głowy i Sobola.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując