Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#439
Stary 25.02.2013, 13:19
hunter napisał(a):Wyświetl post

Co do wywiadu to prezes daje jasno do zrozumienia, że opcja holenderska zrobiła go w buca. A podejrzewam, że osobą która nie jest wymieniona z imienia i nazwiska a nadużyła jego zaufania jest B. Basałaj. Polityka zaciskania pasa to nic innego jak po prostu polityka karania zawodników za to co odstawiają na boisku i gdy tylko prezes Cupiał zadzwoni do Bednarza, żeby ten uregulował wszystkie zaległości, to w przeciągu 15 minut przelewy pójdą na konta grajków.

ja też tak podejrzewałem rok temu. No ale wtedy jeszcze był płacz po stracie Valksa i "najllepszym wyniku w pucharach".
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując