Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 25.02.2013, 13:08
jak już wielu nadmieniło: nie dało się tego na trzeźwo oglądać....
Ja do wielu negatywów dodam tylko jeszcze jeden.
Od samego początku byłem przeciwnikiem powrotu Jonasza Głowackiego.
W poprzedniej rundzie Głowa tylko potwierdził moje najgorsze obawy (bezmyślne faule... w wyniku których otrzymywał kartki i .... sam doznał kontuzji).
Oczywiście, jego zejście wczoraj niczego nie zmieniło.
I tak byśmy tego meczu nie wygrali.
Cenię Głowackiego za wiele rzeczy, za tyle lat oddanych Wiśle.
Dzisiaj jednak modlę się o szybkie zakonczenie kariery Jonasza.
W ważniejszym meczu jego zachowanie doprowadzi do straty bezcennych punktów.
(Zresztą podobnie zachowuje się Sobolewski. Az dziw, że wczoraj nic nie wymodził na tak newralgicznej pozycji).
A w świetle dzisiejszej wypowiedzi Cupiała, dziwię się że dał zgodę na sprowadzenie Głowackiego z powrotem.
Chyba, że faktycznie boss pamięta tylko o dobrych chwilach (choć reszta jego wypowiedzi kłoci się z tym zdaniem)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując