Kurz napisał(a):

|
Granie w żadnym ustawieniu nie jest nam po drodze. Nędza z przodu nie ma żadnego związku z systemem gry.
|
Zgoda.
Ale czemu by nie spróbować Małego z Genkovem w ataku i Kosy, Ilieva albo nie wiem kogo na skrzydłach.
Może Gienek miałby więcej miejsca, strzeliłby coś głową po wrzutce albo chociaż strącił od czasu do czasu do Małego.
Trzeba coś kombinować, takiego g.wna dłużej nie ma prawa być. Tylko że oczywiście możemy tu sobie pisać takie warianty do u.ranej.