Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 25.02.2013, 11:33
Nie wierze ze Cupial udzielil tak obszernego wywiadu..

z drugiej strony po co by klamali, predzej czy pozniej oszustwo wyszloby na jaw.


Jedno jest pewne, Cupial nie bedzie siedzial w klubie, ktory ma zamiar walczyc o srodek tabeli, bo jego to zwyczajnie nie satysfakcjonuje i nie rajcuje. bezsens.. trzeba dograc do konca sezonu i potem zobaczymy, jesli zostanie to sygnal ze rozpoczynamy walke od nowa.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.02.2013 o godz. 11:38.
Odpowiedz cytując