Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 25.02.2013, 10:47
Żeby teraz zrobić jakiś sensowny zespół trzeba by było sporo kasy rzucić. Pytanie czy Boguś się zorientował, że ma spaloną ziemię. Z obecnej kadry widzę góra 2-3 kopaczy i to na ławkę. Obawiam się, że będzie to znowu uzupełnianie składu. Przyjdą nowi ale w tym zmanierowanym, grajacym na pół gwizdka zespole mogą się szybko zdewaluować.
Odpowiedz cytując