soQlABG napisał(a):

Mało książek czytacie... stąd to ubogie słownictwo!
Ja nie wiem co Wy sobie wyobrażaliście po tym starcie rundy? Że nagle zaczną zdobywać punkty? Że będą czarować grą? Drużyna która na jesień zdobyła 14 bramek w 15 meczach nie może zajmować miejsca w górnej części tabeli! Drużyna która w okresie przygotowawczym nie grała nic z przodu nagle ma dostać olśnienia na starcie ligi? Dalej wystawiajmy do składu napastnika, który przez 1,5 roku nie zdobył żadnej bramki, dalej grajmy jednym napastnikiem, to na pewno przyniesie efekt w postaci bramek! Dalej opierajmy skład na tych samych zawodnikach, którzy dają dup_ od niespełna 2 lat!
ps. Mamy tylko 10 pkt straty to miejsca gwarantującego puchary
