taki młody napisał(a):

Zaraz pojawi się Drozd.
Nie posądzałbym ich o braku ideii propanstwowej, z planem gospodarczym się zgadzam. Nie każdy lekarz jest od wszystkiego i nie każdy polityk jest od gospodarki, zdrowia czy finansów. Zaczynasz uogolniac a wydawalo mi się ze masz jednak chłodna głowę.
|
A oni są od czego? Jest takie powiedzenia "po czynach ich poznacie" . Marcinkiewicz jako były premier mógł działać i próbować uzyskać wpływ na polityke i realizowac swoje plany mając szczególną sytuację -znakomite wyniki popularności- wybrał jednak intratną posadkę .Giertych jak tylko stracił poparcie narodowców i swojego elektoratu natychmiast zmienił front i podpiął się pod mainstream czerpiąc z niego garścami. Ani ci dwaj ani Misiu Kamiński nie udzielili chyba od lat wywiadu wmówiącego na inny temat niż Kaczyński -polityka zagraniczna,podatki, służba zdrowia,kultura,energetyka,infrastruktura- słyszałeś o tym od nich?.Uważny obserwator umie z tego wyciągnąć wnioski i ocenić ich wiarygodność