Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1163
Stary 25.02.2013, 00:38
Już czytałem, że Kulawik ma chujową fryzurę, dzisiaj się przejęzyczył i wielkie halo (ciekaw jestem, czy Wam nie zdarzyła się nigdy sytuacja w której powiedzieliście jedno a myśleliście drugie...). Do tego wiemy, czy Kula ma w szatni posłuch (no bo przecież każdy w tej szatni był).

Nigdy nie twierdziłem, że to dobry trener - jak jednak macie oceniać go na podstawie ubioru bądź fryzury to może lepiej zainteresujcie się modą...
Odpowiedz cytując