Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1160
Stary 25.02.2013, 00:06
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Zapewnił że nie powiedział Katowice? Zapewnił.
Zapewnił że info o wynikach badań jest fałszywe. Zapewnił.
Sam sobie dopowiedz resztę. Chłop sam nie wie co mówi. Jak Smuda.
Jaką resztę?
Że hieny i gimbaza się zebrały i chcą krwi? I że każdy powód jest dobry żeby się dochrzanić?

Co to - do chuja Wacława - jest? Powiedział GKS Katowice?
Wow. Szok. Niedowierzanie. Sensacja większa niż nowa fryzura Sikorskiego!

Ech...

szprotson napisał(a):Wyświetl post
no ale skoro mówi że nie powiedział Katowice, a powiedział - to gdzieś jest błąd.
A Łysy Jacek powiedział, że będzie stawiał na młodych Polaków i Wisła ma być właścicielką swojej drużyny.
Jedna z tych dwóch spraw jest w tej chwili tak naprawdę ważna. Podpowiem Ci - nie jest to konferencja Kulawika.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.02.2013 o godz. 00:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując