|
No niestety rok temu o tej porze odpadalismy po meczu w Liege ale z 1/16 Pucharu Europy.Dzis mozna sie zastanwawiac co my wogle robimy i jak nisko upadamy.To jest przerażacjące.
W klubie chaos ,trener nic nie wie,i maci wode.
Pilkarze maja sili na 20 minut bo widac ze ktos cos zjebal w przygotowaniach.Ja nie wiem dokad to zmierza ale chyba wprost do 1 ligi .
wierzyc mi sie niechce w to co widze.
|