Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 24.02.2013, 23:58
No niestety rok temu o tej porze odpadalismy po meczu w Liege ale z 1/16 Pucharu Europy.Dzis mozna sie zastanwawiac co my wogle robimy i jak nisko upadamy.To jest przerażacjące.
W klubie chaos ,trener nic nie wie,i maci wode.
Pilkarze maja sili na 20 minut bo widac ze ktos cos zjebal w przygotowaniach.Ja nie wiem dokad to zmierza ale chyba wprost do 1 ligi .

wierzyc mi sie niechce w to co widze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując